Novinky, 19.11.2019

Blogger Event - Objevovat sklo všemi smysly

V říjnu hostila společnost Vetropack spolu s Friends of Glass svou první celoskupinovou blogerskou akci. Blogeři a influenceři z evropských zemí, ve kterých sídlí společnost Vetropack, mohli všemi smysly obdivovat úžasný svět skleněných obalů.

Hnutí Friends of Glass bylo založeno Evropskou federací obalového skla (FEVE) v roce 2008. Friends of Glass spojuje komunitu lidí z různých zemí v Evropě i mimo ni, kteří pevně věří, že sklo má díky svým jedinečným vlastnostem ideální environmentální a ekonomické přínosy. My ve Vetropacku jsme pyšní na to, že jsme součástí rodiny přátel skla a můžeme aktivně podporovat výjimečné vlastnosti skleněných obalů.

Rakousko, Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, Itálie a Švýcarsko uspořádaly letos na podzim svůj první celoskupinový blogerský event. Zástupci společnosti Vetropack a hnutí Friends of Glass pozvali blogery z oblasti životního prostředí, rodiny, jídla a wellness. Cílem bylo poskytnout účastníkům co nejvíce podnětů a informací, aby mohli šířit výhody skleněných obalů ve světě sociálních sítí. Ve světě, který je rychlý a má obrovské možnosti oslovit velké množství lidí.

Vidět, slyšet, ochutnávat, cítit, dotýkat se

Pět zastavení, pět smyslů. Hosté procházeli mezi originálními instalacemi skla, přírodních materiálů a pochoutek a všemi smysly objevovali svět skleněných obalů. Prozkoumali sklo čisté a přírodní, přátelské k životnímu prostředí a recyklovatelné, inertní a zdravé, kvalitní a krásné, inovativní – přesně takové, jaké sklo je. Dotýkali se, cítili, ochutnávali, slyšeli, dívali se a byli okouzleni naprostou rozmanitostí světa skleněných obalů.

Tento event zahájilo Rakousko. Druhá zastávka byla v Praze na Žižkovské věži. Vysoko nad střechami Prahy se blogeři podívali do svůdného světa skla. Příspěvky sdílené po celé Evropě hovoří o úspěchu prvního skupinového eventu.