Novinky, 21.11.2019

Celkově přepracovaný

Badel 1862 ze Záhřebu je největším a nejstarším producentem vína a destilátů v Chorvatsku. Společnost nedávno dokončila důkladné přepracování svých dvou značek - Vigor Vodka a Sax Gin - a nové lahve pro tyto značky vyrábí Vetropack Straža.

Značky Vigor Vodka a Sax Gin prošly důkladnou renovací. V průběhu tohoto procesu se s pomocí profesionálních barmanů a mixologů modifikovalo složení přísad tak, aby byly adekvátně uspokojeny potřeby trhu. Kromě toho byly lahve přepracovány a přizpůsobeny globálním trendům na trhu.

Design lahví je skutečně poutavý, počínaje jejich tvarem, přes uzávěr, až po jejich etiketu. Lahve na vodku a gin jsou vyráběny z bílého skla a jsou dostupné ve dvou velikostech: 700 ml a 1 000 ml. Lahev na gin je nápadná díky svému mohutnému čtvercovému tvaru. Specialisté v závodě Vetropack Straža investovali mnoho času do vytvoření designu a jeho testování. Pro průhledné etikety (takzvaný „vzhled bez etikety“) musí být skleněné lahve perfektní.

Nové výrobky jsou výsledkem pečlivě promyšlených optimalizačních opatření s cílem nabídnout trhu atraktivní a moderní výrobky nejvyšší kvality. Vigor Vodka je už víc než 28 let první volbou mezi spotřebiteli v Chorvatsku. Badel 1862 má na výrobu, destilaci a filtraci ledu zavedeny mezinárodně uznávané normy. Kromě Vigor Vodky Original byly na trh uvedeny dvě nové příchutě: Vigor Citrus a Vigor Wild Berry, dva druhy ovocné vodky bez přidaného cukru, které uspokojí poptávku po přírodních potravinách.