Novinky, 10.07.2019

České kořeny

Český bylinný likér Becherovka Original je známý a oblíbený daleko za hranicemi České republiky. Vetropack Nemšová vyrábí nové, moderní skleněné lahve ve svém charakteristickém zeleném odstínu.

Design skleněných lahví pro populární Becherovka Original je nezaměnitelný. Zelená skleněná láhev byla vyvinuta ve spolupráci s designéry z prestižní projekční kanceláře Coley Porter Bell v Londýně v Anglii ve spolupráci s odborníky ze slovenského závodu Vetropack v Nemšové. Nový design je modernější a současný, s cílem zvýšit atraktivitu bylinných likérů pro mladé lidi. Likér se vyrábí z asi 20 různých bylin a koření. Dodává se s uzávěrem odolným proti krádeži a je k dispozici také v lahvích o objemu 0,35 l.

 Becherovka byla založena v roce 1807 slavnou rodinou Becher v Karlových Varech. Iniciály Jana Bechera jsou dokonce vyryty na charakteristické ploché skleněné lahvičce a jeho podpis je na štítku. Hořkosladká Becherovka originál může být podávána jako aperitiv nebo digestiv nebo v osvěžujícím koktejlu.