Novinky, 18.03.2021

Ideální společník

Řemeslné pivo zaznamenalo bezkonkurenční úspěch po celém světě. Vyrábí se hlavně malými pivovary ručně a s velkou péčí. Piva jako tato patří do elegantního a udržitelného skleněného obalu. Právě jako pivo Steinweg, pro které společnost Vetropack Gostomel vyrábí výjimečné lahve.

Steinweg je malý specializovaný pivovar na Ukrajině. Lahev na pivo Steinweg je vizuálním výrazem nápoje, pro který byla vytvořena. Originální a velmi jedinečná nám dává pocítit důvěrnou atmosféru malé továrny s vlivy steampunku. V neobvyklém designu je zachycen jak retro styl, tak progresivní způsob myšlení.

Pivovar si zvolil hnědé sklo pro 0,6 litrovou lahev, která poskytuje svému pěnivému lahodnému nápoji nejlepší ochranu před potenciálně škodlivým světlem. Šroubový uzávěr je obzvláště poutavý a uživatelsky přívětivý, takže je sklo ideálním společníkem na výlet. Díky této spolupráci společnosti Steinweg a Vetropack Gostomel prokázaly, že i něco tak každodenního a téměř dokonalého jako pivní lahev lze znovu pozoruhodně přetvořit.