Novinky, 13.07.2021

Kde se zdraví setkává se stylem

Společnost Zdravo Organic získává pro své šťávy to nejlepší z přírody. A chtějí, abyste to viděli. Jemné křivky průhledných 200ml lahví od společnosti Vetropack Straža vytvářejí sofistikovaný vzhled.

Povědomí o zdraví v posledních letech enormně vzrostlo, což se projevuje také na úspěchu výrobců potravin a nápojů, kteří se zaměřují na výrobu přírodních produktů. Jedním z nich je Zdravo Organic. A protože Zdravo znamená „zdravé“, dělá společnost přesně to, co je uvedeno na obalu. Společnost se sídlem v Selenči a Vojvodině používá pro své džusy, zavařeniny, nakládané okurky a ajvarskou omáčku pouze nejkvalitnější místní ovoce a zeleninu. Výrobky jsou bez přidaných látek a konzervantů.

Nejlepším obalovým materiálem pro takové produkty je sklo, a proto Zdravo Organic používá pro své džusy pouze skleněné lahve. Středobodem rodiny lahví, které vyrábíme pro Zdravo Organic, je nová 200ml lahev na džus se šroubovacím víčkem. Je stejně elegantní a kompaktní jako její starší, větší sourozenci – lahev o objemu 314 ml a lahev o objemu 750 ml, avšak její jemné křivky jí dodávají obzvláště sofistikovaný vzhled. Výrobky Zdravo jsou oblíbené po celém světě a můžete je najít třeba až v Kanadě nebo Číně. Přejeme krásné lahvi šťastnou cestu.