Novinky, 05.11.2021

La dolce vita po proměně

Disaronno®, ve světě nejoblíbenější italský likér, chce potěšit své stoupence uvedením nového produktu Disaronno Velvet na trh. Elegantní obal pro jemný krémový likér vyrábí společnost Vetropack Italia v Trezzano sul Naviglio nedaleko Milána.

Nový produkt je ideální pro milovníky intenzivně aromatizovaných krémových likérů. Výrazná chuť nejpopulárnějšího italského likéru je obohacena o nečekané nuance. Disaronno Velvet je překvapivě jemný na patře, chytře a harmonicky navazuje na nezaměnitelnou chuť Disaronno Originale, který díky své sametové jemnosti zanechal po generace trvalý dojem.

Kultovní lahev o objemu 750 ml se čtverhranným víčkem získala nový, velmi elegantní, moderní a zcela bílý vzhled. Kombinace nadčasové elegance s „la dolce vita“ je patrná i v reklamě na Disaronno Velvet, která vyšla v roce 2021 jako přepracování klasické reklamy značky. Disaronno Velvet získal na italském trhu cenu „Produkt roku 2021“ za inovaci pro nové lihoviny. Klíčovou roli v tomto úspěchu sehrál nový design vytvořený společností Vetropack Italia.