Novinky, 24.08.2020

Nadčasový design

Za poslední desetiletí se lahev s motivem kapek vody navržená pro „Fonti S. Bernardo” stala ikonou. Dnes bílou lahev o objemu 26 cl vyrábí závod Vetropack v Trezzanu sul Naviglio.

Společnost Fonti S. Bernardo byla založena v roce 1926 ve městě Garessio v regionu Piemont (Itálie), aby dodávala nejčistší vodu z nedalekých pramenů na všechny italské stoly. Tato minerální voda pochází z přímořských Alp, nekontaminovaného prostředí v nadmořské výšce 1 300 m. V polovině 90. let navrhl známý designer Giorgetto Giugiaro slavnou lahev „Gocce“, která je dodnes známá po celém světě a charakteristická pro nápoje Acqua S. Bernardo. Je proslulá svou elegancí a distingovaným italským stylem.

S. Bernardo vstoupil do světa sycených nealkoholických nápojů v roce 2017 a 26cl lahev vyráběná z bílého skla ve Vetropacku Italia je určená právě pro tuto řadu nápojů, které jsou charakteristické zářivými barvami, výraznou vůní a nezapomenutelnou chutí. Svěžest je koncept, který vystihuje celou řadu těchto nápojů s úžasnými příchutěmi (limetka a zázvor, citrón a máta, hořký pomeranč a chinin), dále také v tradičnějších variantách: pomeranč, růžový grapefruit, zázvorové pivo, soda a mnoho jiných – všechny určené pro vaše potěšení.