Novinky, 08.10.2021

Nová kapitola

Hvězdní rakouští vinaři Markus Huber a Lenz Moser přijali výzvu psát průkopnickou kapitolu v historii rakouského vína. Vetropack Austria pomohl těmto dvěma dát jejich vzrušujícímu projektu jedinečný vzhled, a to díky zbrusu novému designu lahví.

Odrůda Veltlínské zelené je chloubou rakouských vinařů, která se prodává a je oblíbená především v německy mluvících oblastech. Lenz Moser a Markus Huber, dva specialisté na Veltlínské zelené rakouského vinařského průmyslu, věří, že tento skrytý klenot je připraven získat širokou mezinárodní fanouškovskou základnu a dosáhnout statusu globálního kultu. Pod značkou Lenzmark – New Chapter spojili oba vinaři své bohaté zkušenosti s cílem přetlumočit chuť Veltlínského zeleného a zároveň vyvinout moderní styl – Veltliner 2.0, zaměřený jak na zkušené znalce, tak na mladé náročné cílové skupiny.

Proto bylo zásadní, aby měl produkt neobvyklý design. Důmyslný vzhled kónické lahve na víno o objemu 0,75 litru v barvě cuvée dává týmu vše, co chtěl. Složitý reliéf na ramenech, značka Lenzmark v dolní části lahve a třídílná papírová etiketa na přední straně ztělesňují nový styl tohoto velmi speciálního vína.