Novinky, 08.01.2018

Od ovocného po hořké

Pivovar Dr. Gab’s sídlící v západním Švýcarsku se může chlubit svým ciderem a pivem ve skleněných lahvích od Vetropacku Švýcarsko. Oba nápoje jsou k dispozici v lahvích o objemu 0,33 litru.

 

 

Zelená skleněná láhev ve tvaru jablka, alespoň tedy její tělo, je v souladu s tématem cider. Dřevěnou stopku představuje hrdlo láhve. Osvěžující nápoj v láhvi o objemu 0,33 l je vyroben výhradně ze švýcarských jablek. Čerstvé a jiskřivé, etiketa také září zelenou barvou.

 

 

 

Vetropack Švýcarsko vyrábí láhve nejen na cider, ale i na chmelové nápoje Dr. Gab’s s korunkovým uzávěrem. Pivní znalci si mohou vybrat mezi čtyřmi sezónními pivy nebo šesti tradičními, jako je Tempête nebo Chameau. Na jedné straně elegantní cuvée láhve je vyryté logo DR. GAB’S, které spolehlivě přitáhne pohled spotřebitele. Od lehkých ovocných piv přes hořký Pale Ale až po černé pivo, vyrábí pivovar dokonalý nápoj z ječmene, který uspokojí každou chuť. Všechna piva procházejí stejným fermentačním procesem, který probíhá v láhvi a kterým přirozeně vzniká kysličník uhličitý. Výsledkem je nefiltrované pivo, které je čím dál tím lepší.