Novinky, 12.05.2021

Originální a odvážné

Vynikající oceňovaná whisky vyráběná irskou společností Royal Oak Distillery je dodávána v lahvích od společnosti Vetropack Italia, protože mimořádný produkt si zaslouží mimořádný vzhled.

Slibně se rozvíjející palírna Royal Oak Distillery v jihovýchodním Irsku vyrábí pouze ručně vyráběnou whisky. Pod značkou „The Busker“ vyrábí všechny čtyři druhy irské whisky: single grain, single pot still, single malt a míchanou Triple Cask Triple Smooth. Intenzivní základ a sladká dochuť whisky získaly uznání v rámci prestižního ocenění L. A. Spirits Awards.

Závazek palírny propojovat tradici s novými odvážnými směry se odráží v lahvích řady „The Busker“. Jejich čisté linie a minimalistický obdélníkový tvar symbolizují originální a smysluplný přístup palírny Royal Oak Distillery, zatímco silná ramena lahví zdůrazňují odhodlání společnosti jít svou vlastní cestou. Lahve jsou vyráběny celkem v pěti velikostech od objemu 375 až po objem 1 750 ml ve sklárně společnosti Vetropack v Trezzano sul Naviglio. A z jakého důvodu si irská palírna nechává vyrábět lahve až v Itálii? Odpověď je jednoduchá: palírnu Royal Oak Distillery vlastní společnost Illva Saronno sídlící v Saronnu. A to je velmi blízko.