Novinky, 06.01.2020

Osvěžení vyrobené z vody z léčivých pramenů

Léčivá voda z pramenů „Schlossbrunnen“ v Thalheimu se používá nejen ve své čisté podobě, ale také jako přísada na vaření piva a přípravu limonád. Společnost Vetropack Austria vyrábí bílé, zelené a hnědé skleněné lahve pro společnost Thalheimer Heilwasser GmbH.

Hnědá skleněná lahev o objemu 330 ml nabízí pivu Thalheim maximální ochranu před světlem. Zadní část hrdla lahve je ozdobena reliéfem v podobě loga společnosti. Kromě vizuální přitažlivosti pomáhá tento reliéf vyrovnávat lahve při plnění a etiketování. Etikety na přední a zadní straně a na hrdle lahve jsou převážně zelené, což je barva provincie Štýrsko.

Vysoce mineralizovaná voda z léčivých pramenů umocňuje různé příchutě limonády Thalheim. Vetropack Austria vyrábí lahve o objemu 330 ml z bílého, zeleného a hnědého skla. Tvar lahve se vyznačuje dlouhým tělem a výraznými rameny. Stejná lahev z bílého skla je plněna jak limonádou, tak samotnou minerální vodou, která je známá již z keltských dob. Kromě varianty o objemu 330 ml je k dispozici také lahev o objemu 750 ml.