Novinky, 11.02.2021

Ovocná chuť ve skle

Rakouská značka YO nabízí sirupy nejvyšší kvality. Tři nové produkty jsou dokonale chráněny krásně tvarovanými bílými skleněnými lahvemi o objemu 0,5 litru, které jsou vyráběny v závodě společnosti Vetropack Austria v Pöchlarnu.

Sklo a příroda, to je dokonalá kombinace. Každý, kdo vyrábí nebo konzumuje ekologické produkty, klade velký důraz na kvalitu, zdraví a ochranu životního prostředí. Sklo chrání obsah obzvláště dobře, protože ho nijak neovlivňuje a má neutrální chuť a vůni.

Společnost Eckes Granini Austria GmbH také souhlasí. Její značka YO je známá v celém Rakousku i mimo něj výrobou vysoce kvalitních ovocných sirupů. Nyní byla řada rozšířena o tři organické sirupy: malinový a citronový, rybíz a meduňka. Nové sirupy se dodávají ve skleněných lahvích o objemu 0,5 litru vyráběných společností Vetropack Austria v jejím závodě v Pöchlarnu, a to v osvědčeném designu lahví YO. Lahve z bílého skla padnou do ruky obzvláště pohodlně díky probrání pod rameny. V kombinaci se sklem zdůrazňuje štíhlý tvar prvotřídní kvalitu obsahu.