Novinky, 05.03.2018

Ovocná piva

Ukrajinský závod Vetropack Gostomel vyrábí láhev s dlouhým hrdlem pro míchaná piva GAISER. Ta obsahují vodu z vlastního pramene pivovaru Poltavpivo.

Třešeň nebo citron? To jsou příchutě, které mají na výběr příznivci míchaného piva GAISER vyrobeného v ukrajinském pivovaru Poltavpivo. Láhve o objemu 0,42 l z Vetropacku Gostomel vynikají svým vysokým a štíhlým tělem. Oblá ramena, úzké hrdlo a pull-off uzávěr umocňují dojem celkového vzhledu. Pozornost poutá jasná červeň třešní a žlutá barva citronů, kterým dávají průhledné skleněné obaly plně vyniknout. ‘GAISER Kriek Max’ je belgické třešňové pivo s vyváženou sladko-kyselou chutí třešně a zároveň hořkou chutí piva. ‘GAISER Lemon’ osvěžuje chuťové pohárky svou silnou chutí citronu v kombinaci s jemným tónem grapefruitu.

 

Pivovar Poltavpivo používá vlastní pramen pro výrobu excelentních piv, která jsou proslulá daleko za hranicemi země. Kombinace místní vody, moderní technologie a přírodních ingrediencí zajišťuje skvělý zážitek z plné chuti tohoto piva. Ať už si je dáte před večeří, nebo jako ovocný doplněk chutných jídel, budou míchaná piva GAISER důkazem stylu a vynikající chutě.