Novinky, 24.08.2021

Radost ze života

Společnost Agricola Caudrina přináší znalcům vína tekuté slunce Piemontu. Vinař Romano Dogliotti klade velký důraz na esteticky příjemné balení svých kvalitních vín, proto spolupracuje se společností Vetropack Italia.

Úrodná, slunná oblast Piemontu byla vždy známá jako vynikající místo pro pěstování hroznů odrůdy Muškát. Zde poblíž Asti pracuje i Romano Dogliotti. Majitel společnosti Agricola Caudrina je téměř posedlý vytvářením těch nejskvostnějších vín. Zářícími hvězdami jeho sbírky jsou Moscato d'Asti La Caudrina a Asti Spumante La Selvatica DOCG. Tato sladká, zároveň však jemně kyselá šumivá vína, která se skvěle hodí k tapas a lehkým letním pokrmům, jsou ódou na radost ze života.

Už téměř 20 let vyrábí sklárna Vetropack Italia v Miláně 750ml lahve pro společnost Agricola Caudrinu. Lahev v barvě cuvée je dokonale elegantní, má vyvážené proporce a dekorativní reliéf. K tomu má ještě další jemnou rovinu. Všechny části designu jsou propojeny a tvoří krásný rám atraktivní etikety, kterou navrhli umělci Alessandro Lupano a Romano Levi.