Novinky, 19.02.2018

Sladké a ovocné pochoutky, kam až oči dohlédnou

Český závod Vetropack v Kyjově přišel se dvěma oslnivými skleněnými obaly z čirého skla ze svého standardního sortimentu pro výrobce potravin Madami. Milovníci sladkých věcí si mohou užívat maliny ve dvou různých provedeních a med obsahující kousky pomeranče.

Skleněné nádoby vyráběné firmou Vetropack Moravia Glass pro českého výrobce potravin Madami, jsou plné kontrastů. Láhev pro malinový koncentrát s objemem 1 litr má štíhlé tělo, které se mírně zužuje od ramen směrem k vrcholu. Otočný uzávěr vytváří při otevírání láhve známý zvuk “pop”. Ovocný koncentrát je ideální pro přípravu teplých nápojů nebo pro rafinaci jídel. Maliny jsou plné letní chutě, což je skvělé pro vykouzlení trochy slunce v chladných zimních dnech.

 

 

“Horké maliny” mají stejnou chuť a jsou uloženy v čiré sklenici ve tvaru amfory s objemem 520 ml. Šroubovací uzávěr ve zlaté barvě je zakrytý papírovou etiketou v růžové a zlaté, přepásaný zlatým páskem s visačkou. Maliny mohou být použity k doladění dezertů, nebo sladkých pokrmů. Madami používá tuto sklenici na svůj med s kandovaným pomerančem a plátky čerstvého pomeranče. Tato sladká pomazánka obsahuje také pomeranč a ovocný koncentrát – tak si mohou milovníci medu užívat!