Novinky, 09.04.2018

Sladké sny

Vetropack Austria vyrábí sklenice se širokým ústím pro novou produktovou řadu Tagtraum (Denní sen) od firmy Darbo. Dobré věci prý přicházejí v malém balení – a to celkem jistě platí jak pro sklenici o objemu 105 ml, tak pro její lehký a lahodný obsah.

Malé, sladké a ideální pro ovocné občerstvení. To charakterizuje ovocnou pěnu, vyráběnou společností Darbo, a také skleněný obal, ve kterém je dobrota zabalena. Sklenici o objemu 105 ml s výrazným tvarem vyrábí rakouský závod Vetropack v Pöchlarnu. Sklenice je opatřena papírovým přebalem, který s ní a jejím obsahem dokonale ladí. Po sejmutí přebalu neobsahuje sklenice s otočným uzávěrem už žádnou etiketu, takže nabízí ničím nerušený pohled na lákavý obsah.

 

Uprostřed každodenního shonu je příjemné si aspoň na chvíli sednout a snít. Tuto výjimečnou příležitost si můžeme ještě více vychutnat díky kombinaci prvotřídního ovoce a kokosového extraktu. Lehký našlehaný ovocný krém Tagtraum, který se prodává v rakouských supermarketech, je veganský, bez laktózy a vyrábí se ve třech příchutích: jahody a maliny, mango a mučenka nebo lesní ovoce.