Novinky, 04.06.2018

Svěží a moderní

Slovenský závod Vetropack vyrábí nové lahve z bílého skla pro výrobce lihovin St. Nicolaus. Jsou založeny na předchozím modelu, ale nyní mají nové křivky a emboss.

Jak výrobek působí opticky a jak vypadá hraje pro spotřebitele důležitou roli mezera. Odlišit se od konkurence i ve standardních konzumních lihovinách je na současném trhu předpokladem úspěchu. Proto přišel největší výrobce lihovin na Slovensku, společnost St. Nicolaus, s nápadem chráněného modelu lahve pro vlastní low-cost segment a obnovil design standardních lahví typu Lieh. Tak vznikla řada Klasik ve třech základních objemech 0,5 l, 0,7 l a 1litr. Nová lahev Klasik je štíhlejší, její úzké tělo plynule přechází k hrdlu, na kterém dominuje emboss s letopočtem 1867 jako působivým odkazem na historii založení lihovaru.

 Novou lahev na lihoviny vyvinuli slovenští odborníci na sklo společně se zákazníkem. Lahev Klasik je k dispozici ve velikostech 0,5 l, 0,7 l a 1 litr. První dvě velikosti se vyrábějí úzkohrdlým lisofukem, ta třetí procesem dvakrát fuk.