Novinky, 26.02.2018

V harmonii s přírodou

Honigmayrův med pochází z rostlin po celém světě a je k dostání ve sklenicích se širokým ústím ze závodu Vetropack Rakousko. Pro příležitostné mlsání je med k dispozici v 500g sklenici, zatímco 1kg sklenice je dobrou volbou pro ty, kteří používají med ke slazení jídla.

Sklenice o objemu 400 ml a 700 ml se širokým ústím z čirého skla jsou speciálně navrženy pro rakouskou rodinnou firmu Honigmayr. Vyznačují se elegancí, jednoduchostí a novým typem otevírání. Víčko hlubokého otočného uzávěru je o něco vyšší než obvykle. Etikety jsou jemně zdobeny kresbou květin, ze kterých se květový med vyrábí, název produktu a logo jsou jasně viditelné. Vše je v dokonalé souhře.

 

Dlouholetá tradice výroby kvalitního medu sahá až do roku 1920. Společnost Honigmayr se vždy zaměřovala nejen na kvantitu, ale především na kvalitu. Proto jsou i všechny sklenice kontrolovány ručně. Dovednost, odbornost a láska k řemeslu jsou z výsledku práce cítit. A nesmíme zapomenout ani na píli včel, bez nichž by tento jedinečný přírodní produkt nemohl vzniknout.