Novinky, 05.12.2019

V jednoduchosti je krása

Standardní lahev na nealkoholické nápoje s objemem 0,33 l, vyrobená v závode Vetropack v Nemšové, dává vyniknout originálním českým limonádám, tonikům a cole od firmy Bohemsca.

Už na první pohled jsou lahve, které obsahují nápoje Bohemsca, výjimečné svou čistotou tvaru. Lahve jsou vyrobeny ze suroviny, která obsahuje 50% recyklovaného skla, tedy při výrobě se uvolňuje méně CO2. Jejich jednoduchý a čistý tvar umocňuje stylová a graficky čistá etiketa. Proto se tak hodí ke svému obsahu. Nápoje Bohemsca jsou stoprocentně v souladu s přírodou a dbají na původ svých ingrediencí. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány i celiaky.

 Opravdové české limonády, toniky a cola Bohemsca, které spojují hravé kombinace chutí a na nic se nehrají. Obsahují výhradně přírodní lokální suroviny a jsou pouze pasterizované. Osvěží dospělé i děti, přes den ale i během dlouhé noci. Jsou při nevšedních zážitcích ve všedních dnech, při každé zábavě, ale i při vážných chvilkách. Ideální pro moderní život s kapkou nostalgie. Bohemsca je ladně protikladná.