Novinky, 24.05.2018

Zářivý požitek

Rakouský výrobce šumivého vína Schlumberger přináší svým novým šumivým nápojem jak zábavu, tak lehkost do nočního života barů a klubů. Lahve o objemu 0,75 l vyrábí pro tento oslnivý výrobek rakouský závod Vetropack v Pöchlarnu.

Rakouský výrobce vína a šumivého vína Schlumberger představuje svou novou kreaci, černou lahev naplněnou prémiovým šumivým vínem, ideální nápoj pro zvláštní příležitosti. Matně černá povrchová úprava dodává lahvi z bílého skla barvu noci. Už na první pohled vyzařuje logo Schlumberger eleganci. Stačí jeden dotyk a lahev o objemu 0,75 litru se velkolepě rozsvítí jasně žlutou barvou u “klasické” odrůdy a výrazně růžovou u odrůdy „rosé“. Ve dně lahve je totiž skrytá baterie, která zásobuje etiketu elektřinou. Společnost Vetropack Austria ve své sklárně v Pöchlarnu vyrábí nejen tuto elegantní lahev na šumivé víno, ale vyrábí i toto zdokonalení.

 

Schlumberger je známý tím, že obsah i balení jeho šumivých vín pocházejí výhradně z rakouských zdrojů. Ze zahraničí jsou pouze korkové zátky, protože v Rakousku korkové stromy nerostou.