Novinky, 12.02.2018

Zdravé nápoje na dosah

Lidé, kteří žijí aktivně a zaměřují se na svoje zdraví, jsou nadšení z nových nápojových obalů ze skla. Chorvatský závod Vetropack vyrábí skleněnou láhev o objemu 0,65 litru jako skleněný shaker.

 

Ti, kdo mají rádi domácí mléčné koktejly nebo smoothies, nyní mohou využívat na cestách praktický skleněný shaker vyrobený firmou Vetropack Straža. Tvarovaná láhev o objemu 0,65 litru umožňuje snadno míchat nápoje. Tato volba je ideální, pokud nemáte doma moc času na přípravu nápoje. Jednoduše si ho můžete namíchat venku. Silikonové proužky obepínají skleněnou láhev a poskytují jí ochranu, což znamená, že ji můžete s důvěrou používat při sportovních aktivitách. Vyryté měřítko vám pomůže snadno určit správné množství ingrediencí. Tento exkluzivní produkt, který se hodí jako vynikající dárek, distribuuje slovinská společnost GlassShaker d.o.o. Skleněný shaker lze ušít na míru, a to gravírováním požadovaného textu na silikonové kroužky.

 

Sklo chrání obsah před vnějšími vlivy, což znamená, že chuť a vitaminy zůstávají po dlouhou dobu neporušené. A to je rozhodně silný argument pro zdravé nápoje.