Novinky, 15.09.2021

Získejte to nejlepší

Podle jedné z legend kdysi uzdravila pramenitá voda z podzemního jezera nacházejícího se v oblasti Podolia na Ukrajině nemocnou dceru polského šlechtice. Její jméno Regina se stalo značkou minerální vody, která právě z tohoto jezera pochází. Vetropack Gostomel přidává této vysoce kvalitní pramenité vodě hodnotu navíc v podobě nové skleněné lahve.

Přírodní voda Regina je královnou mezi ukrajinskými stolními vodami. Až do roku 1917, do pádu evropské aristokracie, byla Regina dodávána na stoly císařů a vyvážena do zahraničí – do Rakouska-Uherska, Rumunska, Německa, Polska a Francie. I když její původní spotřebitelé již vymizeli, zachovala si voda své ušlechtilé vlastnosti a pomáhá udržovat dobré zdraví, stejně jako v dřívějších dobách.

Regina je nyní k dispozici v jedinečných výrazných litrových a 0,5litrových lahvích vyrobených ze zeleného skla. U dna lahve je embos vlnovky, jde o zakřivené logo podobné chemickému symbolu pro stříbro, což není náhoda. Voda bohatá na minerály obsahuje nejen stopové prvky sodíku, vápníku a hořčíku, ale také stříbro. Tento drahý kov má antivirové účinky a posiluje imunitní systém. Estetické požadavky nejsou jediným důvodem, proč je lahev vyrobena ze skla. Volba tohoto materiálu zaručuje, že si zdraví prospěšná voda zachová své kvality i při dlouhodobém skladování.